تماس با ما

سوالات متداول

استفاده از سامانه شرکت مسافربری عدل جهت تهیه بلیط اتوبوس رایگان است و هیچ گونه هزینه اضافی محاسبه نمی گردد و قیمت بلیط اتوبوس در خرید اینترنتی با خرید حضوری برابر است.
وقتی سرویس مورد نظرتان را انتخاب کردید و وضعیت صندلی‌ها را مشاهده کردید، بر روی گزینه “خرید” کلیک کنید. در صفحه‌ی بعدی می‌توانید از بین صندلی‌های خالی آن‌هایی را که می‌خواهید براساس شماره‌ شان انتخاب کنید.
موقعیت صندلی داخل اتوبوس که در سایت انتخاب کرده اید دقیقا همان است که در سفرتان سوار خواهید شد در غیر این صورت شرکت مسافربری باید پاسخگوی قصور انجام شده باشد.
پس از خرید بلیط هیچ کاری لازم نیست انجام دهید. شماره بلیط به گوشی همراهتان پیامک خواهد شد. کافیست شماره بلیط را قبل از حرکت اتوبوس، تحویل شرکت مسافربری عدل بدهید.
بله
برای تصحیح و یا تغییر اطلاعات باید بلیط را استرداد کنید، پس از ان مجددا بلیط را تهیه نمایید و اطلاعات صحیح را وارد کنید.
بله. امکان ابطال آنلاین بلیط وجود دارد.
شما می توانید مجددا شماره بلیط را استعلام کنید. تمام اطلاعات شما ثبت شده است. در ضمن نیازی به چاپ بلیط نیست. نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس کافیست شماره بلیط را تحویل شرکت مسافربری عدل بدهید
در صورت به هم خوردن برنامه سفرتان به هر دلیلی، شرکت مسافربری عدل پول شما را برمی گرداند. در چنین شرایطی مطابق قوانین50 درصد از مبلغ بلیط کسر می‌گردد. فراموش نکنید امکان دریافت مبلغ بلیط پس‌داده شده تنها تا یک هفته پس از تاریخ حرکت اتوبوس میسر است.

تماس با ما

در صورت نیاز به برقراری ارتباط با شرکت مسافربری عدل می توانید از راه های زیر اقدام کنید

تعاونی 7 عدل پایانه جنوب

  • تهران – بزرگراه بعثت – روبروی کارخانه روغن نباتی قو – پایانه مسافربری خزانه
  • 02155185354
  • 02155185510